Главная » 2016 » Березень » 2 » Експозиція "За України волю їх убили в шалений жар тривожних днів"
Експозиція "За України волю їх убили в шалений жар тривожних днів"

Наближаються роковини трагічної події для нашої держави, коли під час протестних акцій 2013-2014 років, а саме під час Революції Гідності, сталися найбільш драматичні події, що призвели до загибелі більше сотні патріотів України, які потім стали Небесною Сотнею. В музеї було створено експозицію " За України волю їх убили в шалений жар тривожних днів". Головним експонатом експозиції є шматок бруківки з Майдану Незалежності, подарований музею мешканкою міста Вовченко С.О. До уваги відвідувачів також представлено підбірку світлин тих трагічних часів (подарунок Апанюк Єльгізи), хронологія Революції Гідності. Першими відвідувачами експозиції стали учні 5 класу ТНВК " Школа - гімназія"

Просмотров: 708 | Добавил: Admin_1 | Рейтинг: 0.0/0