Главная » Статьи » Выставки

Пересувна виставка « Трагедія людства – Чорнобиль»

Пересувна виставка « Трагедія людства – Чорнобиль»

      20 квітня 2012 року об 10.30 год. в приміщенні  районного народного історико – краєзнавчого музею відбулося відкриття пересувної виставки  «Трагедія людства – Чорнобиль».

      На відкритті були присутні працівники районного Будинку культури, бібліотеки, методисти з РВНО, представники райвідділу МНС та мешканці міста.


     Зі вступним словом виставку відкрив директор музею Д.Д. Арсеній, в якому н6агадав про ті страшні події у квітні 1986 року, коли на Чорнобильській АЕС, внаслідок помилкових дій вибухнув четвертий реактор, які мали наслідки величезної екологічної катастрофи не тільки для України, Білорусії, але й для країн Західної Європи.

    Начальник управління праці та соціального захисту населення Я.І. Бубеліч надала для присутніх інформацію про перелік соціальних пільг, які надаються державою мешканцям району, що брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та сім’ям переселенців.

    Житель м. Татарбунари  учасник ліквідації аварії С.В. Чмутенко  поділився своїми спогадами, звернувся зі словами про те, що ми повинні пам’ятати ті далекі події, що Чорнобиль – це нагадування людству до чого може призвести недбале відношення до атомної енергії.

   Зі змістом експонатів присутніх ознайомила працівник музею.

По завершені зі словами до присутніх виступила голова райдержадміністрації Н.Г. Кожухаренко. Після закінчення  виступу присутні особисто ознайомилися з експонатами виставки, яка працюватиме в музеї до 25 квітня. Категория: Выставки | Добавил: Admin_1 (13.12.2012)
Просмотров: 731 | Рейтинг: 5.0/1