Главная » 2016 » Травень » 19

18 травня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день музеїв. В цей день в них проходять різні цікаві виставки, конкурси, квести, концерти та багато іншого. Все це направлено на те щоб відвідувачі розуміли, що музеї це не лише місце де зберігаються експонати, а насамперед місце живої кипучої енергії. Цього дня в районному історико - краєзнавчому музеї було проведено ряд цікавих заходів. В день для учнів 5 - Б класу Татарбунарського НВК "Школа - гімназія" було проведено гру - квест "Місце зустрічі - музей", а в вечорі для усіх бажаючих були відкриті двері - відвідувачі отримавали кульки з побажаннями, виконували цікаві завдання, проводили жартівливі фотосесії. Дорослі відвудувачі на деякий час забували про те що вони є дорослими та з гарним настроєм поринули у ... Читати далі »

Переглядів: 654 | Додав: Admin_1 | Дата: 19.05.2016 | Коментарі (0)